Saszetki/Nerki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Cenisz komfort, swobodę ruchów oraz funkcjonalne rozwiązania? W takim razie nerki męskie, czyli niewielkie torebki noszone w pasie lub przez ramię, mają spore szanse wpisać się w twój gust. Odkryj modele o różnych fasonach i wykończeniach, by wybrać dla siebie optymalne rozwiązanie!
Portfel, klucze, komórka… niezbędne trio, które zawsze trzeba mieć przy sobie. Nie zawsze jednak chce się zabierać plecak lub torbę i nie zawsze ma się duże kieszenie. Wtedy nerka jest niezastąpiona. Mała, poręczna, wygodna, a do tego modna i może być potraktowana jako element stylizacji. Od kilku sezonów nerki przeżywają swój wielki come back – wróciły na ulice i nie tylko, bo na salony, plaże i do klubów. Są idealnym dopełnieniem ubioru zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Przyczyniły się do tego marki sportowe, które początkowo produkowały nerki do uprawiania wszelkich rodzajów aktywności. Z czasem jednak pojawiły się modele pasujące do stylizacji miejskich i casualowych.
Saszetka na pas to coś, czego nie może zabraknąć w Twojej szafie. Ten element garderoby sprawdza się idealnie w każdych okolicznościach. Nie wierzysz, że to możliwe? Wątpisz, że jeden element garderoby może być aż tak uniwersalny, by sprostać wymaganiom zarówno podczas intensywnego treningu, jak i lekkiej aktywności, czy po prostu spokojnego dnia? W takim razie czeka Cię niespodzianka – to możliwe!