DRUK
SUBLIMACYJNY

Moda i styl

We współczesnym świecie oryginalność to bardzo ceniona cecha. Jesteśmy wręcz otoczeni narzędziami, które pomagają nam w podkreśleniu naszej wyjątkowości. Powszechny dostęp do Internetu pozwala w bardzo prosty sposób przekazać pomysły, idee czy opinie, ale nic tak bardzo nie podkreśli charakteru naszej osoby, jak to, co mamy na sobie. W myśl zasady “jak cię widzą, tak cię piszą” - zaopatrzenie się w spersonalizowane ubrania i akcesoria to najlepszy sposób na zaprezentowanie siebie. W tym celu może przydać się nam druk sublimacyjny.

Czym jest druk sublimacyjny?

Najprościej mówiąc, jest to forma nanoszenia grafiki cyfrowej na rzeczywiste przedmioty. Potrzebny jest do tego papier transferowy, gdzie drukowany jest obraz, który chcemy mieć później na przykład na torebce. Po skończonym procesie drukowania, wkładamy go do specjalnej prasy termotransferowej, która dociska papier do podłoża, na którym grafika ma się znaleźć. W ten sposób otrzymujemy nadruk.

Jednak podstawowym punktem technologii druku sublimacyjnego jest zjawisko sublimacji, czyli zamiany stanu stałego substancji na stan gazowy. Barwnik znajdujący się na papierze, pod wpływem docisku prasy oraz temperatury przenikają do podłoża - dzięki temu wydruk jest bardzo trwały, ze względu na fakt, iż znajduje się wewnątrz tkaniny a nie jest nadrukowany na zewnątrz.

Zalety druku sublimacyjnego

Technika ta pozwala na uzyskanie bardzo wyrazistych kolorów oraz odpowiedniej jakości kontrastu. Co więcej, jak zostało wspomniane, wydruk jest bardzo trwały. Nie zachodzą tutaj negatywne procesy, jak blaknięcie czy kruszenie się, więc śmiało można nasze wyjątkowe akcesoria czyścić. Barwniki sublimacyjne produkowane są na bazie wody, co oznacza, że są przyjazne dla środowiska - a co za tym idzie, również dla ludzi.

Ważnym argumentem stojącym za stosowaniem druku sublimacyjnego są również niskie koszty produkcji. Nie wymagają one specjalistycznego sprzętu, więc proces opłaca się nawet gdy mamy do wykonania tylko kilka egzemplarzy. Jeśli zastanawiamy się, skąd zamówić torby, saszetki, plecaki lub inne akcesoria podkreślające wyjątkowość naszą lub naszej firmy, warto zaufać specjalistom. Firma Kangaroo ma wieloletnie doświadczenie w druku sublimacyjnym, dzięki czemu zyskała zaufanie wielu znanych marek. Profesjonaliści stawiają na jakość i indywidualizm, więc jeśli potrzebujemy produktu, który wyróżni nas względem reszty społeczeństwa, to warto udać się do nich.

Przyjmujemy zlecenia oraz wykonujemy usługi druku sublimacyjnego

ZADZWOŃ:

+48 664 087 424

NAPISZ:

KANGAROOTORBY@GMAIL.COM

MASZ PYTANIE?

NAPISZ DO NAS