Plandeki i hale namiotowe

Szycie i zgrzewania plandek

Realizujemy zamówienia hurtowe, ale szyjemy również plandeki na wymiar dla klientów indywidualnych.

Do realizacji zleceń używamy najwyższej jakości plandek, wykonanych z europejskich tkanin PCV, PE, PS, a także tkanin specjalistycznych. Możemy zaproponować między innymi plandeki trudnopalne i plandeki przeźroczyste.
Wszystkie zamówienia realizujemy przy użyciu wysokiej klasy maszyn. W obecnej chwili do szycia Plandeki używamy zgrzewarek, które gwarantują solidny i precyzyjny zgrzew. Dzięki temu wyroby są bardziej wytrzymałe i w 100 % wodoszczelne.

Nasze produkty wybierają tak znane marki jak Volkswagen, z którą współpracujemy już od 5 lat jako jedyny w Europie producent namiotów do VOLKSWAGEN CADDY BEACH 4.

Szukasz nowoczesnego, łatwego rozwiązania do zacienia swojego ogrodu?
Firma Kangaroo proponuje żagle przeciwsłoneczne, które spełnią Twoje oczekiwania!
Żagle ogrodowe zapewniają ochronę przed słońcem oraz deszczem. To estetyczna, ale także praktyczna dekoracja ogrodu. Dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać produkt dopasowany do pozostałych elementów wystroju ogrodu.
Rozwiązanie to znajduje zastosowanie w ogrodach, na balkonach, tarasach oraz w miejscach użyteczności publicznej. Dużą zaletą jest łatwy montaż oraz kilka możliwości mocowania – pod pergolą, między słupami oraz do ściany.
Zacienienie wybranej części ogrodu pozwala na spędzanie czasu na świeżym powietrzu w słoneczne dni. Żagle to skuteczna ochrona przeciwsłoneczna, bez konieczności wykonywania skomplikowanych zabudowań, zadaszeń.
Żagle ogrodowe wyróżnia:
• efektowny, niepowtarzalny charakter: stanowią ciekawe dopełnienie innych konstrukcji oraz elementów dekoracyjnych w ogrodzie,
• różnorodność: dostępne są różne kolory, kształty oraz rozmiary,

• łatwość montażu oraz wiele możliwości instalacji: montaż nie wymaga przeprowadzania skomplikowanych prac instalatorskich, a przy tym możliwe jest mocowanie żagli na wiele różnych sposobów.

Wykonujemy:
– żagle i zadaszenia ogrodow
– plandeki do altanek, wiat, tarasów
– plandeki osłonowe
– plandeki na przyczepki towarowe oraz busy
– plandeki na łódki
– plandeki na piaskownice
– plandeki trudnopalne
i wiele innych
Zapraszamy do kontaktu!